Ukrainian Red Cross Society

 Национальный комитет Общества Красного Креста Украины в рамках программы IFRC планирует произвести закупку постельных принадлежностей (простыней и наволочек, бязь), для обеспечения   областных организаций ОКК Украины. 

Подробности:


Национальный комитет Общества Красного Креста Украины в рамках программы IFRC планирует произвести закупку касок защитных, для обеспечения  отрядов оказания первой помощи в областях Украины. 

Подробности:

Encourage to participate

Ukrainian Red Cross Society

National Committee:

01004
Kyiv,
Pushkinskaya st. 30,

tel.: (044) 235-01-57
fax: (044) 288-16-58

e-mail: national@redcross.org.ua
international@redcross.org.ua

Partners

 >>>

Video

02-03-2014

Звернення президента Товариства Червоного Хреста України Усіченка І.Г.

В зв’язку із нагальною необхідністю Товариство Червоного Хреста України проводить набір волонтерів для навчання навичкам надання першої допомоги та догляду за хворими і пораненими. Громадяни України, студенти вищих учбових закладів, особливо медичних університетів, академій і коледжів звертайтесь в районні, міські та обласні організації Товариства Червоного Хреста України де фахівці служби сестер милосердя підготують Вас до роботи в лікарнях і госпіталях.

more

23-04-2014

Прилуцька міська організація Товариства Червоного Хреста України подарувала частинку тепла

Товариство Червоного Хреста України здавна опікується долями бідних, знедолених та просто тих, хто потребує допомоги та підтримки. Цього року свято Великодня не стало винятком.

23-04-2014

Знання для безпеки

Днями в гімназії ім. В.Т. Сенатора м. Сміли відбулося комплексне об’єктове тренування з цивільного захисту населення...


23-04-2014

Місячник Червоного Хреста в Луганській області

В рамках проведення Всеукраїнського місячника Червоного Хреста працівниками Рубіжанської міської організації Товариства Червоного Хреста були підготовлені і рознесені 50 підопічним Червоного Хреста, а також громадянам, що звернулися за допомогою, продуктові набори та Великодні паски...

23-04-2014

На кордоні все спокійно

Днями керівництво Херсонської обласної організації Товариства Червоного Хреста України в котрий раз відвідало військові частини на кордоні з Кримом. На цей раз делегація обласної організації ТЧХ на чолі з головою ООТЧХ Соболем Л.С., головою Генічеської районної організації ТЧХ Овчаренко Н.І. відвідали десантний батальйон, що дислокується на кордоні з Кримом на Чонгарському півострові...


The way we can help

 

View this page in'Українська'

Join us

 

Facebook

 

YouTube
  В Контакте

Documents


Law of Ukraine About the symbolic of Red Cross, Red Crescent and Red Crystal
   
Law of Ukraine About Red Cross Society of Ukraine


Presidential Decree on Red Cross Society of Ukraine


Statutes of Ukrainian Red Cross
© Ukrainian Red Cross Society