Ukrainian Red Cross Society

16-12-2014

Звернення Товариства Червоного Хреста України

У зв’язку з необхідністю допомоги людям, які були змушені покинути свої домівки в зонах збройних конфліктів у Луганській, Донецькій областях та АР Крим, Товариство Червоного Хреста України звертається до Вас та всіх тих, кому не байдужі людський біль та горе, із закликом допомогти жертвам збройного конфлікту. Ваші пожертвування будуть використані Товариством для надання невідкладної допомоги переміщеним особам...

more

24-11-2015

Підсумки проведення благодійної акції «П’ять картоплин!»

Благодійність дійсно є найбільшим виявом гуманності, бо саме завдяки цій людській здатності - безкорисливо прийти на допомогу - у світі не зникає добро. І для того, щоб творити добро зовсім не обов"язково мати великі статки, займати високу посаду, чи бути суперзіркою. Головне - мати серце та відкрити його для інших.

23-11-2015

У Монастирищі провели Міжнародний день некуріння

Третій четвер листопада відзначається в світі як Міжнародний день некуріння, який щорічно проголошує Міжнародний союз боротьби з раком. Ідея цього дня – закликати людей відмовитися від куріння хоча б на день, щоб звернути їх увагу на те, що кожна викурена сигарета завдає шкоди їх здоров’ю.


23-11-2015

Цукровий діабет – не вирок!

Сьогодні цукровий діабет є провідною медико-соціальною проблемою. Старіння населення, надлишкова вага, малорухливий спосіб життя кидають серйозний виклик здоров’ю сучасного суспільства тому ініціативи, які закликають до зміни способу життя, наразі не тільки актуальні, а вкрай необхідні.

20-11-2015

Cеминар по оценке Более Безопасного Доступа

В Донецкой (16 – 17 ноября) и Луганской области (19-20 ноября) состоялся семинар по оценке Более Безопасного Доступа для сотрудников и волонтеров местных районных организаций: от концепции к действию. Семинар был организован Обществом Красного Креста Украины (ОККУ) при поддержке Международного Комитета Красного Креста (МККК). Семинар проводили Катерина Мартин – советник Международного Комитета Общества Красного Креста Украины по усилению потенциала, а также другие сотрудники МККК и ОККУ.


View this page in 'Українська' View this page in 'Українська'

Join us

  Facebook    

 

Twitter        

Documents


Law of Ukraine About the symbolic of Red Cross, Red Crescent and Red Crystal
   
Law of Ukraine About Red Cross Society of Ukraine


Presidential Decree on Red Cross Society of Ukraine


Statutes of Ukrainian Red Cross
© Ukrainian Red Cross Society