Ukrainian Red Cross Society

19-05-2016

Спільний проект Товариства Червоного Хреста України і Червоного Хреста Данії: «Психосоціальна підтримка вразливих верств населення в Україні»

Проект має на меті полегшити наслідки кризової ситуації для внутрішньо переміщених осіб, особливо для дітей, жінок та молоді, поранених та демобілізованих військовослужбовців та членів їхніх родин; підвищити рівень їхньої довіри, покращити фізичне та психологічне благополуччя і повернути до повсякденної діяльності.

more

27-05-2016

Червоний Хрест вчить заводчан Авдіївського коксохімічного заводу правилам поведінки з мінами

З липня 2014 року завод Донеччини неодноразово перебував під артилерійськими і мінометними обстрілами, але через міни небезпека для людей ще не минула.

27-05-2016

У Мінську відбулася зустріч по проекту «PrepCap» – «Підвищення потенціалу готовності та реагування Білоруського Товариства Червоного Хреста та Товариства Червоного Хреста України»

Учасники презентували заходи та діяльність по проекту в сферах першої допомоги, психосоціальної допомоги та кризових комунікацій.


27-05-2016

У Києві відбувся тренінг для тренерів Червоного Хреста з першої допомоги

Тренінг відбувся в рамках проекту «PrepCap» («Підвищення потенціалу готовності та реагування Білоруського Товариства Червоного Хреста та Товариства Червоного Хреста України»).

26-05-2016

На Черкащині працівники Червоного Хреста навчають надавати першу допомогу

Від своєчасного і правильного надання першої допомоги залежить не лише успіх подальшого лікування, але інколи й життя постраждалого.


The way we can help

 

View this page in 'Українська'

Join us

 

Facebook

 

Twitter
  ВКонтакте

Documents


Law of Ukraine About the symbolic of Red Cross, Red Crescent and Red Crystal
   
Law of Ukraine About Red Cross Society of Ukraine


Presidential Decree on Red Cross Society of Ukraine


Statutes of Ukrainian Red Cross
© Ukrainian Red Cross Society