Товариство Червоного Хреста України

 Национальный комитет Общества Красного Креста Украины в рамках программы IFRC планирует произвести закупку постельных принадлежностей (простыней и наволочек, бязь), для обеспечения   областных организаций ОКК Украины. 

Подробности:


Национальный комитет Общества Красного Креста Украины в рамках программы IFRC планирует произвести закупку касок защитных, для обеспечения  отрядов оказания первой помощи в областях Украины. 

Подробности:

Запрошуємо до співпраці:

Товариство Червоного Хреста України

Національний комітет:

01004,
Київ, 
вул. Пушкінська 30,

тел.:  (044) 235-01-57
факс: (044) 288-16-58

e-mail: national@redcross.org.ua
international@redcross.org.ua

Партнери:

 


 

>>>

Відеоматеріали:

02-03-2014

Звернення президента Товариства Червоного Хреста України Усіченка І.Г.

В зв’язку із нагальною необхідністю Товариство Червоного Хреста України проводить набір волонтерів для навчання навичкам надання першої допомоги та догляду за хворими і пораненими. Громадяни України, студенти вищих учбових закладів, особливо медичних університетів, академій і коледжів звертайтесь в районні, міські та обласні організації Товариства Червоного Хреста України де фахівці служби сестер милосердя підготують Вас до роботи в лікарнях і госпіталях.

детальніше

16-04-2014

Чарівна ракетка

У рамках Всеукраїнського місячника Червоного Хреста України та з нагоди 96-ої річниці з дня заснування цієї організації на базі навчально-виховного комплексу “Дичківська ЗОШ І-ІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад” 12 квітня 2014 року відбулися змагання з настільного тенісу, які провели Тернопільська районна організація Товариства Червоного Хреста України, відділ освіти і сектор молоді та спорту Тернопільської райдержадміністрації...

16-04-2014

100 километров по Поясу Славы за 10 часов

12 апреля 2014 года велосипедистам представилась возможность испытать себя и принять участия в соревновании, посвященном дню освобождения города от фашистских захватчиков. Незабываемая аура и море позитивных эмоций гарантируется! Одесская «сотка» известна далеко за пределами Украины...


15-04-2014

Навчання у Тенрополі

Протягом трьох тижнів (кінець березня - початок квітня ) Бучацька РОТЧХУ організувала та провела навчання навичкам надання першої допомоги для учасників "Пласту".Було сформовано 4 групи:2 групи дівчат, 1 група-хлопців, 1 група - дорослих.У кожній групі по 11 осіб , таким чином навчитись навичкам надання першої допомоги мали можливість 44 особи...

15-04-2014

Надали допомогу - село Сапіжанка

У селі Сапіжанка Шаргородського району що на Вінниччині три хати і п’ять господарських будівель провалились у шурф, який виник унаслідок надмірного видобування ракушняка під вулицею села. В результаті надзвичайної події 77-річну пенсіонерку, на яку впала стіна, госпіталізовано у районну лікарню. Всього у пошкоджених будинках проживало 8 людей. Всі вони отримали від обласної організації Товариства Червоного Хреста посильну допомогу. Сільський голова Петро Фомишин повідомив, що жителі села беруть активну участь у членстві Товариства Червоного Хреста.


Чим ми можемо допомогти:

В кожній області існує обласна організація Червоного Хреста, яка займається питаннями надання гуманітарної допомоги. Там Ви зможете дізнатися про:

  • пункти першої допомоги
  • пункти прокату (милиць тощо)
  • банки одягу
  • медико-соціальні центри

Національний Комітет ТЧХУ

Обласні організації

Подивитись цю сторінку на'Українська'

Приєднуйтесь до нас:

 

Facebook

 

YouTube
  В Контакте

Документи:


Закон України Про символіку Червоного Хреста, Червоного Півмісяця, Червоного Кристала в Україні
   
Закон України Про Товариство Червоного Хреста України


Указ Президента України Про Товариство Червоного Хреста України


Статут Товариства Червоного Хреста України
© Товариство Червоного Хреста України