Товариство Червоного Хреста України

Підтримайте нас і зробіть свій внесок


БЛАГОДІЙНА акція “МИЛОСЕРДЯ» на Дніпропетровщині

Новини

На Дніпропетровщині традиційно восени червонохресними організаціями проводиться благодійна акція « Милосердя».

Мета її підтримати найбільш незахищені верстви населення грошовою та натуральною допомогою.

Завдяки  широким інформаційним заходам  та зусиллям працівників організацій Товариства , в тому числі 217 сестрам милосердя в області активно організовувалися: фестиваль «Протягни руку допомоги нужденним», «За доброту та чуйність», акції «Збережи життя дитини», Червоний хрест проти туберкульозу та Сніду», «Акція добра і милосердя» та інші.

Під час заходів активно вівся збір коштів, продуктів харчування, медикаментів, одягу, засобів гігієни для надання адресної допомоги малозабезпеченим людям похилого віку, інвалідам, дітям – сиротам та багатодітним сім'ям. Не залишилися без уваги червонохрестівців і безхатченки: для них та іншим вразливим  категоріям населення області організовувалося гаряче харчування, працювали банки одягу. До всього - надавалась грошова допомога потребуючим, комплектувались аптечки для шкіл, оформлялись куточки здоров'я з інформаційними матеріалами щодо попередження захворювання на ВІЛ\СНІД, туберкульоз та інші інфекційні захворювання.

Під час проведення різноманітних заходів вдалося не тільки зібрати понад 60,5 тис грн., а й надати різного роду допомоги населенню області на загальну суму бизько 25 тис. грн.

Гуманітарна допомога, отримана від Національного комітету Товариства направлена в Центр реабілітації дітей – інвалідів, дитячі будинки, лікарні, дитячому пульманологічному санаторію та підопічним червонохресних організацій області.

 

© Товариство Червоного Хреста України