Товариство Червоного Хреста України

Підтримайте нас і зробіть свій внесок


Конкурс на місцеву закупівлю ноутбуків, МФУ, роутер, мережевий фільтр, офіс 365, 3G модем

Конкурс на місцеву закупівлю комп’ютерної техніки

Конкурс на місцеву закупівлю послуг для проведення тренінгу відповідно проектного плану

Конкурс на місцеву закупівлю друку щоденників ділових з логотипом Організатором на 2017 рік

Конкурс на місцеву закупівлю друку журналу «Вісник Червоного Хреста України»

Конкурс на місцеву закупівлю друку Візуальних стандартів ТЧХУ (каталог)

Конкурс на місцеву закупівлю м'яких ношей з чохлом

Конкурс на місцеву закупівлю налобний ліхтарик

Конкурс на місцеву закупівлю кепок с лого ТЧХУ

Конкурс на місцеву закупівлю футболок звичайних с лого ТЧХУ та емблемою червоного хреста

Конкурс на місцеву закупівлю фартухів с лого ТЧХУ

Конкурс на місцеву закупівлю інформаційних стендів

 

 

 

 

 

Запрошуємо до співпраці:

Товариство Червоного Хреста України

Національний комітет:

01004,
Київ, 
вул. Пушкінська 30,

тел.:  (044) 235-01-57
факс: (044) 288-16-58

e-mail: national@redcross.org.ua
international@redcross.org.ua

Партнери:

 


 

>>>

     
 

 

Відеоматеріали:

Як завдяки літньому табору «Дружба» та творчим заняттям у Білій Церкві з’явилася компанія вірних друзів

Новини

Дослідження показують, що збройний конфлікт на сході України серйозно вплинув на психічне здоров'я і психологічне благополуччя постраждалого населення: людей, які живуть в зоні конфлікту, внутрішньо переміщених осіб і приймаючого населення, тому потреба в психосоціальній підтримці на сьогодні дуже висока. Беручи це до уваги, Товариство Червоного Хреста України за підтримки уряду Японії з 1 березня 2016 року розпочало проект з психосоціальної допомоги «Підтримка довгострокової соціальної стабільності в Україні» у Києві, Київській, Полтавській, Сумській, Одеській та Херсонській областях. Проект, який фінансується через Міжнародну Федерацію Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, націлений на вразливих внутрішньо переміщених осіб, поранених демобілізованих військовослужбовців та членів їх сімей.

У рамках проекту проводяться групові заняття – групи само- і взаємодопомоги, майстер-класи, арт-майстерні, творчі вечори, кіноклуби, спрямовані на оволодіння новими  практичними і творчими вміннями, а також індивідуальні консультації психологів. Все це зменшує психоемоційну напругу, тривогу від травмуючих подій, відновлює ресурси та налаштовує на позитивне світосприйняття, допомагає адаптуватися до нового життя. Окрім цього в програмі присутній і медичний компонент, у межах якого поранені демобілізовані військовослужбовці мають змогу отримати  медичне обладнання (протези і деталі до них, інвалідні візки, милиці, засоби для полегшення побуту тощо).

10 вересня у Білій Церкві на день міста у парку Шевченка відбулася фотовиставка, яка висвітлює діяльність за проектом «Підтримка довгострокової соціальної стабільності в Україні». Яскраві фото з майстер-класів, відпочинку, ігор, екскурсій – всі вони демонстрували, наскільки ефективні та радісні ці заняття для маленьких і дорослих учасників. Діти та їхні батьки, які беруть участь у проекті, прийшли на виставку, щоб подивитися фотографії, поспілкуватися, погратися одне з одним і з волонтерами Товариства Червоного Хреста України. Діти показали глядачам танок, які вони разом із волонтерами підготували на відпочинку у літньому оздоровчому таборі «Дружба» у с.Трушки, Київської області, в який вони їздили безкоштовно у рамках проекту.


Галина Кожедуб, регіональний координатор проекту в Київській області та голова Білоцерківської міської організації ТЧХУ розповіла присутнім про проект та привітала найактивніших учасників. Найактивніші діти і волонтери проекту з гордими посмішками отримали грамоти.

«Я в Червоному Хресті вже півтори року. Я студентка, і моя спеціальність – соціальний супровід сім’ї. Тому за проектом я, в основному, займаюся дітками, − розповіла Вероніка Катлінська, волонтер ТЧХУ. – Діти настільки люблять наші майстер-класи, що не ми їм дзвонимо і розповідаємо про події, а вони самі пропонують нам щось організувати. Мені дуже приємно спостерігати за змінами в настрої наших учасників: часто на перші події діти приходять замкнені, ні з ким не спілкуються, а згодом знаходять нових друзів і соціалізуються. Для мене як волонтера Червоного Хреста – дуже круто відчувати себе корисною».


Катерина Гречка, асистент проекту, зауважила, що такі заходи, як у Білій Церкві, привалюють потенційних учасників проекту, тобто люди, дізнавшись про різні заходи, теж можуть звернутися у Товариство Червоного Хреста України й отримати допомогу. Приємно, що часом місцеві жителі приєднуються до проекту, стаючи волонтерами і надаючи допомогу тим, хто цього потребує.

Проект «Підтримка довгострокової соціальної стабільності в Україні» триватиме до лютого 2017 року. Внутрішньо переміщені особи та поранені демобілізовані військовослужбовці, які потребують допомоги і проживають у вказаних областях, можуть звернутися у найближчу організацію Товариства Червоного Хреста України щодо участі в проекті.

© Товариство Червоного Хреста України