Товариство Червоного Хреста України

Підтримайте нас і зробіть свій внесок


Спільний проект Товариства Червоного Хреста України та Французького Червоного Хреста «ВІЛ/СНІД та ін’єкційні наркотики в Україні: зменшення розповсюдження ВІЛ-інфекції та покращення підтримки споживачів ін'єкційних наркотиків у Запоріжжі та Мелітополі»

Новини

Проект, який раніше мав назву «Зменшення шкоди: ВІЛ/СНІД та ін’єкційні наркотики в Україні», розпочався в 2006 році і спрямований на покращення медичної та соціальної підтримки людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом, в тому числі ВІЛ-позитивних споживачів ін’єкційних наркотиків.

Проект реалізується в двох містах Запорізької області – Запоріжжі та Мелітополі.

У Запоріжжі працює так званий «компонент зменшення шкоди» – пункт обміну шприців, де можна отримати стерильні шприці, базові медичні матеріали, психосоціальне консультування.

У Мелітополі реалізується компонент підтримки на дому людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом: патронажні медичні сестри Товариства і штатний психолог надають психологічну, соціальну, медичну і гуманітарну підтримку, реалізують супровід пацієнтів антиретровірусної й замісної підтримуючого терапії. Також найбільш нужденні бенефіціари отримують ліки й продуктові набори. Не менш важливий компонент проекту – психологічна та соціальна підтримка близького оточення отримувачів допомоги.

© Товариство Червоного Хреста України