Товариство Червоного Хреста України

Підтримайте нас і зробіть свій внесок


Спільний проект Товариства Червоного Хреста України та Австрійського Червоного Хреста за фінансової підтримки Червоного Хреста Ліхтенштейну «Мультисекторна підтримка внутрішньо переміщених осіб та приймаючих сторін Луганської області ІІ»

Новини

З 1 вересня 2015 року по 31 березня 2016 року в Луганській області (міста Севєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Попасна, Гірське та Золоте) Товариство Червоного Хреста України реалізовувало проект «Мультисекторна підтримка внутрішньо переміщених осіб та приймаючих сторін Луганської області ІІ».

Основними компонентами проекту були:

- Продовольчі ваучери у співпраці з мережами супермаркетів «Брусничка» (Рубіжне та Лисичанськ) та «Сільпо» (Севєродонецьк).

- Фармацевтичні ваучери (Гірське та Золоте, а пізніше – в Попасній) у співпраці з мережею аптек «Луганська Фармація-Північ».

Всього серед бенефіціарів було розподілено 2522 продуктові ваучери та 430 фармацевтичних ваучерів.

Продовольчі ваучери номіналом 500 грн. отримували:

- Особи похилого віку старше 70 років

- Інваліди І та ІІ груп

- Годуючі матері

- Вагітні жінки

- Багатодітні матері (3 та більше дітей)

Ваучери видавали кожному члену родини бенефіціара. 

Фармацевтичні ваучери отримували:

- Онкохворі (1 та 2 стадії)

- Хворі на діабет 1 та 2 типу

Спершу планували охопити 220 бенефіціарів у містах Золоте та Гірське та підтримати їх впродовж 4 місяців, перераховуючи на їхній ваучер 1000 грн. щомісяця. Але завдяки виділенню додаткового фінансуванні у січні 2016 року (майже 14 тис євро) з’явилась можливість додатково охопити 210 осіб у Попасній, керуючись тими ж критеріями вразливості, та підтримати їх впродовж 2 місяців.


У березні представники Австрійського Червоного Хреста та Товариства Червоного Хреста України здійснили моніторинговий польовий візит та зустрілися з представниками місцевої влади, зокрема з віце-губернатором Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, партнерами проекту та бенефіціарами. Усі вони схвально відгукнулися про проект. Найціннішими для співробітників і волонтерів Товариства були схвальні відгуки та щира подяка отримувачів допомоги, адже проект був направлений саме на те, щоб покращити їхні життєві умови та стан здоров’я.

© Товариство Червоного Хреста України